Poslanie

Zdravie je pre každého najdôležitejšou hodnotou. Produktami, ktoré prinášame na Slovenský trh, chceme zlepšiť životy ľudí, ktorí ich potrebujú. Toto poslanie aktuálne napĺňame prostredníctvom produktov našich partnerských.

História

Spoločnosť Benela bola založená v roku 2003 na Slovensku ako súkromná nezávislá spoločnosť. V tom istom roku spoločnosť začala zastupovať rakúsku firmu Montavit.

Naše hodnoty

Zdravie je hodnota, ktorú si každý váži najviac. Chceme ju pomáhať chrániť našim pacientom, našim klientom a aj nám samotným. Sprístupňujeme lieky tým, ktorí ich potrebujú...

Naši partneri

OM Pharma logo
OM Pharma

OM Pharma je celosvetovo pôsobiaca farmaceutická spoločnosť, ktorá vyrába hlavne lieky používané v imunoprofylaxii infekčných ochorení. Z portfólia OM Pharma prinášame na slovenský trh prípravky Bronch-Vaxom, Uro-Vaxom a Dicynone.

Himalaya Herbal Healthcare logo
Himalaya Herbal Healthcare

Himalaya Herbal Healthcare je indická farmaceutická spoločnosť, ktorá prenáša 5000 rokov starý systém medicíny Ayurvéda do vývoja inovatívnych prírodných prípravkov, ktoré svojou účinnosťou a bezpečnosťou pomáhajú ľuďom viesť bohatší a zdravší život.